Home   Urodziny

Urodziny

cake-icon

 

Przyjęcie  malucha to nie lada wyzwanie dla rodziców. Sala „Zabaw Buziaczek” jest profesjonalnie przygotowana do tego, aby sprostać oczekiwaniom każdego dziecka. Najlepsze imprezy to takie, które mają temat przewodni, związany z zainteresowaniami lub marzeniami dzieci. Przedstawiamy kilka propozycji.

batman-iconUrodziny u Spidermana i Batmana spiderman-icon

Wszyscy goście tego dnia będą Superbohaterami, świętując urodzinki Jubilata, a przy tym bawiąc się w konkursy z nagrodami. Każdy Superbohater, ma tego dnia kilka misji do wypełnienia.

Konkursy i gry z nagrodami:

  • bohatera (silne ręce, dorabianie mięśni, przeciąganie liny, jedzenie dżdżownic);
  • malowanie twarzy na wzór bohatera;
  • wykonywanie zadań na na miarę małego bohatera;

 Przyjęcie 101 dalmatyńczyków

101_DalmatiansDalmatyńczyk Pongo i jego żona Perdita muszą przechytrzyć Cruellę do Mon, która porwała wszystkie rasowe szczenieta dalmatyńczyków, wszystko po to, żeby z ich skór uszyć sobie futro!
Konkursy i gry z nagrodami:

  • zrobimy uszy dalmatyńczyka i obróżki z imionami;
  • zabawimy się w psi telefon, zakopane kości i inne;
  • malowanie twarzy na dalmatyńczyka;

Urodzinki z Piratem

piratePrzyjęcie dzięki któremu dzieci przeniosą się myślami pod czarną banderę pirackiego okrętu.
Malowanie na buźkach wszystkiego, co z piratami się kojarzy. Wąsy, brody, tatuaże… Mnóstwo zwariowanych konkurencji. Każde dziecko ma szansę na zdobycie małego
i słodkiego pirackiego skarbu

Wioska Indiańska

Am-Indian-CoupleChyba każdy z nas w dzieciństwie bawił się w Indian. Pióropusze, fajki pokoju, totemy, tropienie, bezgłośne poruszanie się nie są nikomu obce.
Nadamy sobie nowe indiańskie imiona, pokolorujemy twarze na barwy określonego szczepu. Sami wykonamy opaski lub naszyjniki.
Wyruszymy na polowanie, ale przedtem przejdziemy różne próby: wytrzymałości, samodzielności i celności.

Dziki Zachód

odznaka-szeryfa_251430Ty możesz zostać kowbojem jeśli tylko chcesz.
Zamień się na chwilę w dzielnego i prawego szeryfa. Udowodnij swoją odwagę, zdobądź odznakę i kapelusz prawdziwego kowboja. Rzucaj lassem i strzelaj do celu.

Bal u księżniczki

krolowaMarzenia się spełniają… Na tronie z serduszkiem, w koronie, z berłem w rączce Małe Księzniczki świętują swoje urodziny w gronie koleżanek i kolegów. Dużo zabaw dla dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym, nauka dobrych manier. Pasowanie na rycerzy i testy z ziarnkiem grochu. Słodkie i zabawne urodziny nie tylko dla najmłodszych.

Przyjęcie z biedronkami

ladybug256_0Bal biedronek jest dla każdego. Stół przystrojony w kolory wiosny poprawi każdemu humor, razem z biedronkami przywitają nas barwne motyle. Sami wykonamy czułka biedronek a na buziach pomalujemy wszystko co kojarzyć się może z barwnym światem motyli i biedronek.

Urodzinki Kosmos

Saturn-iconDla starszych dzieci proponujemy imprezę w tematyce kosmosu i “Gwiezdnych Wojen”. Dla młodszych najlepszy będzie “Bal ufoludków”. Na wszystkich gości czekają kosmiczne konkurencje z nagrodami, gwiezdne pojedynki oraz quiz w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę z zakresu “Gwiezdnych Wojen”.

Podróż na Hawaje

palm-tree-iconAloha! Zapraszamy na hawajskie urodziny prawdziwych Hawajczyków, lubiących zabawę, ruch i taniec. Rozruszamy bioderka, zatańczymy taniec hula, poszukamy pereł i sprawdzimy swoją sprawność w letnich konkurencjach.

Top Model

top-modelModelki – makijaż, przebranie, szybko fotograf czeka. Najfajniejsza zabawa nie tylko dla dziewczynek.

Piłkarskie urodziny

soccer-iconJeśli twoje dziecko kocha piłkę nożną i lubią sportowe emocje – zapraszamy na urodziny prawdziwego piłkarza. Czeka na Was wyczerpujacy trening a na koniec konkurs strzałów o dyplom „Króla strzelców”.

Rajdy Samochodowe

BRM-Racing-Car-iconSamochody, sportowe auta – to wprost wymarzony temat urodzin dla każdego chłopca! Ten temat urodzin można łatwo dopasować do ulubionego przez wasze dziecko Rajdka lub któregokolwiek z ulubionych aut z filmu Disneya pt. „Auta”.

Wróżki, elfy i trole

bubble-fairyKażda dziewczynka w czasie czarodziejskich urodzin może zamienić się we wróżkę ze skrzydełkami i różdżką, którą własnoręcznie zrobi. Czarodziejska atmosfera przyjęcia urodzinowego zapewne zainteresuje także chłopców.


Proponujemy także inne tematy urodzinowe takie jak:

  • Hannah Montana
  • Hello Kitty
  • ZOO
  • oraz inne zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami.
ZESTAW IZESTAW II
do dyspozycji udekorowana sala urodzinowa wg wybranego tematu urodzinowego -2 godziny zabawy z animatorem, udekorowana sala urodzinowa wg wybranego tematu urodzin (kosmiczne, wróżkowe, piłkarskie itp.)
opłata za przygotowanie sali urodzinowej 60 złotych2 godziny zabawy z animatorem
opłata za każdego dodatkowego solenizanta + 30 złsłodki poczęstunek: cukierki, ciastka, paluszki, napoje , chipsy - nielimitowane
w tygodniu za 2 godziny zabawy urodzinowej 15 zł za dziecko; za 3 godziny 21 zł za dziecko,opłata za minimum 8 dzieci - 22 zł/dziecko pn.-pt./26 zł/dziecko sob.-ndz.
w weekend odpwiednio 19 zł i 27 zł za każde dzieckoopłata za każdego dodatkowego solenizanta - 30 zł
możliwość wykupienia dodatkowych godzin zabawy wg cennika wstępówmożliwość wykupienia dodatkowych godzin zabawy wg cennika wstępów
prezent dla jubilata i baloniki dla wszystkich gości prezent dla jubilata i baloniki dla wszystkich gości