Home   Bez kategorii   URODZINY BUZIACZKA

URODZINY BUZIACZKA

tortUrodziny to niewątpliwie ważne wydarzenie. My o tym bardzo dobrze wiemy, bo w naszej sali odbyło się tysiące przyjęć, w których mogliśmy uczestniczyć i przeżywać je razem z waszymi szczęśliwymi dziećmi. A ten dzień jest szczególnie dla nas ważny, bo tym razem to Buziaczek obchodzi swoje święto i to nie byle jakie, bo w torcie znajdą się aż dwie świeczki.  Nie, nie dwa latka- tylko aż DZIESIĘĆ !

Więc zapraszamy Was do wspólnego świętowania razem z nami, bo to dzięki Wam istniejemy już tak długo. A jak impreza to na całego !  🙂  W atrakcjach:

  1. pokaz karate tradycyjnego Karate Klub Wejherowo
  2. pokaz tańca, przygotowany prze Studio Passion Dance
  3. pokaz mody 5-10-15
  4. talent show – „Mali giganci”
  5. wata cukrowa, popcorn, fontanna czekoladowa, animacje buziaczkowe:

-malowanie buziek
-modelowanie balonów

*oraz najważniejsze bez czego żadne przyjęcie nie może się odbyć- wspólnie zaśpiewane „Sto lat”  przy wieeelkim torcie. Niech usłyszy nas całe Wejherowo ! 😀 W ten dzień odbędzie się również rozdanie nagród z konkursu facebook’owego oraz losowanie w loterii, gdzie będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród, m.in.; profesjonalną sesję fotograficzną – Livarte –fotografia dziecięca, lekcję tańca w Passion Dance , pranie dywanu przez Cleanersi 24, niespodziankę od Motylanogi oraz wiele, wiele więcej!

A to wszystko za jedyne 10 zł za cały dzień wspaniałej zabawy !  A jak się bawić to tylko z Buziaczkiem! Zapraszamy serdecznie :*

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*